Beseda s politológom
Naši žiaci zo spoločenskovedného seminára sa pravidelne zúčastňujú rôznych tematických diskusií či besied. Tentokrát mali možnosť nahliadnuť do problematiky politológie žiaci tretích ročníkov.
Mgr. Pavol Struhár, PhD. viedol s našimi žiakmi interaktívnu besedu na tému Politika a extrémizmus online.
Žiaci zistili, že nielen my využívame online priestor, a preto je vhodné naučiť sa kriticky myslieť, rozpoznať online manipuláciu a identifikovať informačné bubliny, dezinformácie, fake news.
Ďakujeme za produktívne strávený čas a vidíme sa na ďalšej besede.